Duyurular

İletişim Bilgilerimiz Güncellendi

Randevu ve bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

🌼

Bakış Psikoloji’de Oyun Terapisi Başlıyor

Çocuk Merkezli Oyun Terapisi, terapötik ilişkinin iyileştirici gücünü vurgulayan; duygusal, davranışsal veya gelişimsel güçlükler yaşayan çocuklara uygulanan bir terapi modelidir. Sorun çözmenin yanı sıra önleyici ve koruyucu olarak da çocukların ruhsal dünyalarında etki gösterir.

Çocuk Merkezli Oyun Terapisi duygusal zorluklar yaşayan, uyum ve davranış sorunları gösteren veya psikosomatik sorunları olan çocukların doğal oyun ortamında kendilerini ifade etme gerçeğine dayanmaktadır. Bu oyun terapisi yönteminin amacı sorunları olan çocuğun kendi ruhsal dengesinde belirli ve gerekli değişiklikleri yapabilmesini sağlamaktır.

Çocuk Merkezli Oyun Terapisi ile çocuğun kişilik yapısında, dışavurum, içgörü, gerçeklik değerlendirmesi sağlaması ve çocuğun enerjisini olumlu alanlara yönlendirmesi beklenir.

Detaylı bilgi ve randevu için (0216) 338 38 23 veya 0543 328 38 23 numaralı hatlarımızdan ya da info@bakispsikoloji.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bakış Psikoloji Açıldı

bakis-psikoloji-duyuru

İnsan dünyaya gözlerini açtığı anda kendini ve diğerlerini anlamak ve anlamlandırmak için diğerinin bakışına ihtiyaç duyar. Terapi ortamı bu bakışın yeniden canlandığı ortamdır.

Bugünden itibaren diğerinin bakışına ihtiyaç duyan kişileri Bakış Psikoloji’ye bekliyoruz.

Uzm. Klnk. Psk. Elif Eylem Alkan
Uzm. Klnk. Psk. Şeyda Sofuoğlu

İnstagram sayfamızı takip edebilirsiniz.

Randevu için bizimle iletişime geçin.

İletişime Geç