Çalışan Destek Programı

Calisan Destek Programı

Günümüzde iş ve sosyal yaşamda karşılaşılan problemler her geçen gün artmaktadır. Kişiler karşılaştığı problemlerle başa çıkmakta zorlandığında bu durum kişinin iş performansını ve üretkenliğini olumsuz yönde etkilemektedir. Bu etkiyi en aza indirmek isteyen kurumlar çalışan destek programı ile çalışanlarına psikolojik destek hizmeti sunarak onların yaşadığı problemlerin çözümüne destek sağlayıp, kurum kimliğini güçlendirmeyi amaçlamaktadır.

Çalışan destek programı ile kurumlar, çalışanlarının kişisel ya da iş hayatındaki sorunlara doğrudan, zamanında ve profesyonel müdahale hizmeti sunmaktadır. 

Çalışan Destek Programı Kapsamındaki Hizmetler

  • Bireysel Psikoterapi
  • Ergen Terapisi
  • EMDR Terapisi
  • Çift Terapisi
  • Aile Terapisi / Danışmanlığı

Program Nasıl İşliyor?

Çalışan destek programından yararlanmak isteyen kurumlar Bakış Psikoloji ekibiyle görüştükten sonra kurum ve Bakış Psikoloji aralarında çalışan destek programı sözleşmesi imzalar. Ardından kurum, çalışanlarına çalışan destek programından yararlanabileceklerini duyurur. Bu haktan yararlanmak isteyenler Bakış Psikoloji’yle iletişime geçip, uygun gün ve saatte yüz yüze ya da online destek için randevu oluşturur ve süreç başlar. Psikolojik destek hizmetine başvuran çalışanların bilgileri kurum ile paylaşılmaz. 

İletişime Geç